+420 702 107 874
Nezávazná poptávka

Apartmán v penzionu na Valech

Chystáte se na delší pobyt nebo jen máte rádi dostatek prostoru pro sebe? Apartmán se dělí na ložnici s manželskou postelí a obývací pokoj. Dostatek úložných prostor v ložnici a plně vybavený kuchyňský kout vám zajistí, že se u nás budete cítit dobře i po delší dobu pobytu. Pro přespání dítěte navíc můžete využít rozkládací pohovku.
Obývací pokoj
Ložnice a koupelna
Snídaně a zahrádka

Obývací pokoj

V obývací pokoji se nachází rozkládací sedačka, kuchyňský kout včetně ledničky, myčky, varné desky a mikrovlnky.

Ložnice a koupelna

Dostatek úložných prostor v ložnici vám zajistí, že se u nás budete cítit dobře i po delší dobu pobytu. Pro přespání dítěte navíc můžete využít rozkládací pohovku. Pokoj má vlastní koupelnu s WC. Počítat můžete s připravenými toaletními potřebami nebo přezůvkami. Nemusíte se tak při balení na cestu zatěžovat žádnými zbytečnostmi.

Snídaně a zahrádka

Připravena pro Vás je kontinentální snídaně s čerstvým pečivem, kterou si můžete odnést k sobě na pokoj nebo můžete využít zahradního posezení.
Půdorys apartmánu - Penzion Na Valech
Ve všech pokojích a přilehlé zahradě chytíte Wi-Fi zdarma. Na televizi naladíte základní české televizní programy. Na pokojích na vás budou čekat voňavé ručníky a povlečení. V koupelně můžete zdarma využít toaletních potřeb. A díky klimatizaci si doladíte vnitřní teplotu tak, aby se vám příjemně usínalo. Na pokoji je k dispozici také bezpečnostní trezor a varná konvice.
Ceník
Chci nezávazně poptat
2300 Kč
1 osoba / noc
2300 Kč
4 osoby / noc

Penzion Na Valech

Vyberte si jeden ze čtyř moderních pokojů a jednoho apartmánu v centru Hodonína.